Tel : +90 216 325 25 89

GSM: +90 530 120 17 73


info@doruktasarim.com.tr

3 Boyutlu Modelleme

3D Mimari Modelleme

3D Görselleştirme

3D Endüstriyel Modelleme

3D Render Hizmeti

3D Animasyon

3D Mimari Görselleştirme

3D Tasarım

3D Modelleme

Bize UlaşınCopyright © 2012 Doruk Tasarım Görselleştirme ve Tanıtım Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.


doruktasarım 3d görselleştirme ve tanıtım ON LINE “ We carried the energy and dynamism inside us to third dimension. “

3d modelleme veya 3 boyutlu modelleme olarak bilinen; mimari projeler ile endüstriyel ürünlerin gerçekçi şekilde üç boyutlu çizim yöntemleri kullanılarak tasarlanması ve görselleştirilmesi, mimari projelerin veya ürünün pazarlamasında ve sunumunda oldukça etkilidir.

Konut, otel, ofis, işyeri, endüstriyel yapılar, prefabrik yapılar ile dış cephe kaplama projelerinizi 3 boyutlu olarak dijital ortamda hazırlayabiliriz. Sektörünüzdeki rekabeti etkileyici sunumlar ile azaltmanız ve daima bir adım önde olmanız mümkün. Projelerinizin tamamlanmış halinin nasıl görüneceğini 3 boyutlu modelleme teknikleri ile müşterilerinize sunabilir ve pazarlayabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde görev yapan konusunda uzman grafikerler tarafından; iç ve dış mimari projelerinizin, ürün, mobilya, araç, makina ve cihazlarınızın 3 boyutlu modelleme ve animasyonu hizmetleri tüm detayları ile yüksek kalitede istenilen miktar ve boyutlarda render alınarak sonuçlandırılmaktadır. Sonuçlar tüm ortamlarda (katalog, web, broşür vb.) kullanılmaya uygun hazırlanmaktadır.
ORHUN Park (İstanbul) Mimari Modelleme Endüstriyel Modelleme Endüstriyel Modelleme Mimari Modelleme 3 Boyutlu Mimari Modelleme 3 Boyutlu Endüstriyel Modelleme Mimari Modelleme Endüstriyel Modelleme